הוליווד סמייל – חיוך הוליוודי – כל מה שצריך בדרך להשגת חיוך של מליון דולר

e

הוליווד סמייל – חיוך הוליוודי – כל מה שצריך בדרך להשגת חיוך של מליון דולר

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

ייתכן כי כבר שמעתם את המושג "הוליווד סמייל" או "חיוך הוליוודי": הכוונה היא לחיוך מושלם, צחור ונוצץ, אשר מציג קשת שיניים נקייה ומסודרת וללא פגמים – החיוך שכולנו חולמים עליו. בעוד יצירה מלאכותית של חיוכים מתרחשת כבר עשורים רבים, נראה כי בימינו – בעידן האינסטגרם והסלפי – חיוך מושלם הוא סטנדרט שרבים שואפים לעמוד בו. כמובן, חיוך החושף שיניים רקובות, מוכתמות או עקומות עלול לפגום בביטחון העצמי ולהביא להשלכות נפשיות מורכבות, ואילו חיוך מושלם נודע ככזה שפותח דלתות ומזמין הצלחות.

בהוליווד זיהו את הבעיה כבר לפני כמה עשורים, וכתגובה שקדו על חיפוש פתרונות. תחילה, נמצאו פתרונות זמניים אשר ענו על צרכים מיידיים, למשל, בצילומים לסרטים. ואולם, השחקנים שזכו בחיוך מושלם לאורך הצילומים רצו לשמר את החיוך שלהם, ובמקביל תחום האסתטיקה הדנטלית הלך והתפתח. בהדרגה, החלו להימצא פתרונות ארוכי טווח, שאט אט אפשרו לסלבריטאים לעצב לעצמם חיוכים מושלמים, לבנים ונקיים – וכך החיוכים שלהם הציבו סטנדרט חדש של יופי. ואולם, בעוד זה לא סוד כי עיצוב של חיוך מושלם היה מאז ומתמיד כרוך במחיר גבוה, נראה כי בחלוף השנים המחירים הלכו ופחתו כך שכיום כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו הוליווד סמייל.

הוליווד סמייל שואפת לשפר את מראה השיניים של אדם.
הוליווד סמייל שואפת לשפר את מראה השיניים של אדם.

איך יוצרים הוליווד סמייל?

כדי ליצור הוליווד סמייל יש להתחיל בטיפול בבעיות הקיימות בשיניים: טיפולים לניקוי עששת, לסתימת חורים ולהרכבה של כתרים במידת הצורך. כידוע, חיוך מושלם אפשר וכדאי לבנות בפה נקי ובריא, ולכן טיפולי שיניים מקיפים, טיפולים קבועים של ניקוי עמוק אצל שיננית וטיפוח יומיומי של השיניים הם תנאי בסיסי לעיצוב מחודש של החיוך שלכם.

לאחר ביצוע כלז הטיפולים הנדרשים, מטופלים רבים נוהגים לפנות לעיצוב החיוך שלהם בשני מישורים: ציפוי השיניים והרכבת כתרים. כידוע, ציפוי חרסינה לשיניים הפך בשנים האחרונות לטיפול רווח בקרב מטופלים רבים, ונראה כי הוא האלמנט העיקרי בעיצוב חיוך הוליוודי. ואולם, מאחר שכל מטופל מגיע מרקע רפואי שונה ועם פגמים שונים שהוא מעוניין לתקן באמצעות ציפוי החרסינה, נראה כי המסע בדרך לחיוך הוליוודי חייב להתחיל במפגש של הדרכה, הסבר ותיאום ציפיות עם רופא השיניים. לאחר המפגש הראשון, המטופל והרופא יכולים להחליט יחד מהי הדרך הנכונה ביותר לעיצוב מחודש של החיוך.

הוליווד סמייל כולל שילוב של טיפולי שיניים.
הוליווד סמייל כולל שילוב של טיפולי שיניים.

הוליווד סמייל באמצעות ציפוי חרסינה

כאמור, בשל העובדה שכל מטופל מגיע עם סט אחר של בעיות ופגמים בשיניים, התאמת הטיפול חייבת להיעשות בצורה אינדיבידואלית ולהתבסס על תכנון והדמיה שמבצע רופא השיניים במיוחד עבור המטופל. ציפוי החרסינה נחשב לאחד הטיפולים הטובים ביותר ליצירה של חיוך מושלם משום שהוא מאפשר לטפל במגוון רחב של בעיות: החל מיצירה של קו סגר אחיד באמצעות טיפול בבעיות הקשורות בצפיפות השיניים או בסגירת מרווחים ביניהן, עבור בטיפול בכתמים או בשיניים שהצהיבו ועד לטיפול בעקמומיות של קשת השיניים (באופן המדמה את פעולתו של גשר אורתודנטי).

אם כן, ציפוי חרסינה הוא הטיפול המדויק ביותר עבור מי שמבקש לעצב את החיוך שלו מחדש, אולם הוא כרוך, לעתים קרובות, בהשחזה של השיניים ובפגיעה פוטנציאלית בהן. בשל כך, המפגש הראשון עם רופא השיניים הוא קריטי ביותר, שכן בו נקבעים הנתונים לקראת הציפוי: הגוון העתידי של השיניים, הצורה שלהן, האורך שלהן והעובי של הציפוי (ובשל כך, הכמות של חומר השן שתושחז). לאחר שנלקחו המידות, התבניות נשלחות למעבדה שמייצרת את ציפויי החרסינה. במפגש הבא, המטופל נחשף להדמיה של הפה שלו לאחר ביצוע הציפוי. אם הוא מרוצה, רופא השיניים מבצע את הטיפול ותוך פחות משעה המטופל זוכה בחיוך חדש, צחור ונוצץ. כאמור, אם יש צורך בכתרים, המטופל יעבור גם הרכבה של כתרים (בדרך כלל, כתרי זירקוניה) ברמה גבוהה, אשר ישלימו את המראה ההוליוודי ויעניקו לו חיוך מושלם.

התוצאה של הוליווד סמייל היא חיוך בהיר, סימטרי ובעל מראה טבעי.
התוצאה של הוליווד סמייל היא חיוך בהיר, סימטרי ובעל מראה טבעי.

לסיכום

כשמדברים על הוליווד סמייל, מדברים על תרבות אוניברסלית ששואפת לתקן את הפגמים במראה שלנו – ובעיקר בחיוך שלנו, הלוא הוא כרטיס הביקור שלנו והדבר הראשון שאנו מציגים כלפי חוץ. היתרונות הניכרים של ציפוי חרסינה כאלמנט מפתח ביצירת חיוך הוליוודי נוגעים לא רק למהירות שבה אפשר לבצע את הטיפול, אלא גם לאופי החומר העמיד והלא מתבלה, אשר לא מושפע ממזונות וממשקאות מכתימים. אמנם מדובר בתהליך יקר יחסית (כמה עולה ציפוי שיניים או כמה עולה כתרי זירקוניה), אולם התוצאות מותאמות לכל מטופל באופן אינדיבידואלי וזה ניכר בחיוכים המהפנטים והנוצצים של המטופלים. כמובן, חשוב לזכור כי מדובר בטיפול אסתטי מורכב ולכן מומלץ לבחור בקפידה את הרופא שידע לעצב את החיוך המושלם

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על טיפולי שיניים

סיפורי לקוחות

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו!

הקהילה האיכותית בישראל לטיפולי שיניים בטורקיה

ציפויי חרסינה לשיניים – הטרנד שכבש את העולם, מעודכן ל- 2021

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

חייגו עכשיו לייעוץ מיידי דילוג לתוכן