7 סיבות לעשות טיפול שיניים בטורקיה ולא בישראל

סיבות לעשות טיפול שיניים בטורקיה ולא בישראל

7 סיבות לעשות טיפול שיניים בטורקיה ולא בישראל

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

ישראלים רבים (ולא רק אנחנו) מגיעים מדי שנה לטורקיה לטובת טיפולי קוסמטיקה מכל הסוגים ובכללם, גם טיפולי שיניים. אם גם אתם שמעתם על הטרנד ותוהים מה בדיוק הפך את טורקיה לבירת הרפואה האסתטית הבינלאומית בעשורים האחרונים, כדאי שתמשיכו לקריאת המדריך הבא, שבו נסקור 7 סיבות לעשות טיפולי שיניים בטורקיה ולא בישראל. קדימה, מתחילים.

קבלו אותן: כל הסיבות לעשות טיפולי שיניים בטורקיה ולא בארץ

ישנן סיבות רבות ומצוינות שבגינן משתלם ומומלץ מאוד לעבור כיום טיפולי שיניים דווקא בתורכיה ולא כאן בישראל, ובשורות הבאות, נמנה את שבע העיקריות שבהן:

1. המחיר של טיפולי שיניים בטורקיה

עלותם של טיפולי שיניים בתורכיה, היא בין השיקולים המרכזיים ביותר שבעטיים תיירות השיניים בטורקיה משגשגת מזה שלושה עשורים. מחירם של טיפולי השיניים בטורקיה הוא נמוך להפליא ביחס למחיר של הטיפולים המקבילים בישראל. לא נפריז אם נאמר כי מחיר טיפולי השיניים בארץ גבוה פי 3 בממוצע, מן המחיר של אותם טיפולים כאשר הם מתבצעים בטורקיה. הדבר נכון, בין שמדובר בטיפולי שיניים אסתטיים כדוגמת הלבנת שיניים, בהרכבה של כתרי זירקוניה, בהתקנת ציפוי פורצלן לשיניים או בטיפולי שיניים שנועדו גם לשיפור ניראות החיוך וגם לשיפור בבריאות הפה ותפקודיו, כמו השתלת שיניים. 

פערי המחירים בין טורקיה וישראל, במקרה של טיפולי שיניים מורכבים ויוקרתיים יותר, כדוגמת השתלות שיניים והרכבת כתרים, נעשים משמעותיים אף יותר. כך לדוגמה במקרה של כתרי זירקוניה אשר בארץ העלות שלהם מאמירה עד כ- 5,000 ש"ח בחלק מהמקרים, בעוד שבטורקיה, אפשר להשיגם גם במחיר של החל מ- 250 דולר (שבתרגום לשקלים הוא כ- 800 בלבד).

2. מקצועיות ללא פשרות

רופאי השיניים מטורקיה זכו למוניטין בינלאומי מרשים מאוד והם ידועים כיום כבעלי רמה מקצועית יוצאת דופן בסטנדרטים בינלאומיים. עשרות אלפים טסים לטורקיה מדי שנה לטובת טיפולי שיניים המתבצעים במרפאות השיניים המתקדמות שם. זאת בנוסף לרופאי שיניים מכל העולם, המגיעים לטורקיה על בסיס קבוע  כדי להרחיב את ידיעותיהם בתחום רפואת השיניים והאתסטיקה הדנטלית, וללמוד מהרופאים המובילים בתחום.

3. יחס אישי

הבחירה לעבור טיפולי שיניים בטורקיה, היא גם תוצר של איכות השירות והליווי האישי, שהמטופלים הישראלים מקבלים לאורך כל ההליך. ישנן חברות ישראליות הפועלות כגורם מתווך ומגשר המחבר בין המטופל הישראלי למרפאות השיניים בטורקיה, ודואג להכל. חברות אלו דואגות לספק ללקוחותיהן ייעוץ, הכוונה וליווי אישי מלא – המכסה את כל האספקטים הנדרשים לביצוע טיפולי שיניים בחו"ל: החל מהסדרת הלינה במלונות, דרך טיפול בהעברות ממקום למקום בטורקיה ועד ניהול ההיבטים המקצועיים הנוגעים לטיפולי השיניים עצמם. הודות לליווי הצמוד מהחברה הישראלית, למטופל אין צורך לדאוג להיבטים הלוגיסטיים הכרוכים בטיפול השיניים בטורקיה או לחשוש מפני מחסום השפה.

הכל מטופל בידיים הטובות והאכפתיות ביותר עבורכם.

4. איכות החומרים

לא רק שעלותו של טיפול שיניים בטורקיה היא כשליש מהעלות כאן בארץ, אלא שהמטופלים זוכים גם לקבל טיפול רפואי ברמה גבוהה להפליא, המתבצע תוך שימוש בחומרים איכותיים ועמידים, ברמה הגבוהה ביותר בתחום האסתטיקה הדנטלית, שאינם נופלים במאום מאלו שנמצאים בשימוש במרפאות שיניים בארץ.

5. אחריות לעשרות שנים על התוצאה

מרפאות שיניים רבות בטורקיה מגדילות לעשות ומציעות למטופליהן אחריות מלאה על התוצאה, גם למשך שנים ארוכות. כך שיש לכם כתובת גם אם אתם נזקקים בעתיד לתיקונים או טיפול חוזר מכל סיבה שהיא.

6. הכל כלול – גם החוויה

בטורקיה כמו בטורקיה – גם במסגרת טיפולי השיניים – הכל כלול. ישראלים שמגיעים לטיפולי שיניים בטורקיה באמצעות סוכנות ישראלית, נהנים מחבילה שלמה שכוללת מלונות, העברות, וכמובן – את טיפולי השיניים הנדרשים. רבים מנצלים את ההזדמנות גם לבילוי על הדרך, כי אם כבר נמצאים בטורקיה, למה לא ליהנות ממנה כמו שצריך?

7. שקט נפשי מקצה לקצה

הרמה המקצועית הגבוהה של מרפאות השיניים הטורקיות, איכות החומרים שבשימוש במסגרת טיפולי השיניים, האחריות על העבודה, המחירים הנוחים, והליווי האישי לאורך כל החוויה – מקנים למטופלים שקט נפשי שלא יסולא בפז, אשר נלווה אל הידיעה שיש מי שדואג להם על כל צעד ושעל.

בשורה התחתונה

אם הגעתם עד כאן, אם ודאי מבינים שטורקיה כבר מזמן עשתה לעצמה מוניטין של מעצמה בין לאומית בתחום הרפואה הקוסמטית, בדגש על תחום טיפולי השיניים האסתטיים והשתלות שיניים. מדובר על מוניטין מוצדק לחלוטין, מכל הסיבות שמנינו במאמר זה ומרבות נוספות. מעוניינים לקבל החלטה מושכלת בנושא? אנו ממליצים לכם לפנות למטופלים שכבר עברו טיפול שיניים בטורקיה ולבקש מהם לספר לכם על החוויה שלהם.

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על טיפולי שיניים

סיפורי לקוחות

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו!

הקהילה האיכותית בישראל לטיפולי שיניים בטורקיה

ציפויי חרסינה לשיניים – הטרנד שכבש את העולם, מעודכן ל- 2021

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

חייגו עכשיו לייעוץ מיידי דילוג לתוכן